ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

149,44 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

149,44 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Προσθήκη
Γρήγορη Αγορά
SKU: J4858D Κατηγορία:
Χαρακτηριστικά
Πρωτόκολλα διασύνδεσης 1000Base-SX
Τύπος επικοινωνίας Multi-mode Optical Fiber
Θύρες 1 x 1000Base-SX Network
Μήκος κυμάτων 850nm
Περιγραφή προϊόντος ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Επιπλέον χαρακτηριστικά Multi-mode Fiber Optic up to 500 meters
Κατασκευαστής HPE
Διαστάσεις 1.3 x 1.5 x 5.6 cm
Μοντέλο J4858D
Σειρά προϊόντων HPE
Τύπος SFP MODULE
Ταχύτητα δεδομένων 1Gbps
EAN

151587

Εγγύηση

Lifetime HP/ Exchange Next Day

Κατασκευαστής

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.