ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

180,00 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

180,00 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Προσθήκη
Γρήγορη Αγορά
SKU: J4858D Κατηγορία:

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF, για χρήση με Aruba switches.

EAN

151587

Εγγύηση

Lifetime HP/ Exchange Next Day

Κατασκευαστής

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Γενικά
Πρωτόκολλα διασύνδεσης 1000Base-SX
Τύπος επικοινωνίας Multi-mode Optical Fiber
Θύρες 1 x 1000Base-SX Network
Μήκος κυμάτων 850nm
Περιγραφή προϊόντος ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Επιπλέον χαρακτηριστικά Multi-mode Fiber Optic up to 500 meters
Κατασκευαστής HPE
Διαστάσεις 1.3 x 1.5 x 5.6 cm
Μοντέλο J4858D
Σειρά προϊόντων HPE
Τύπος SFP MODULE
Ταχύτητα δεδομένων 1Gbps

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.