ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

107,54 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

107,54 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Προσθήκη
Γρήγορη Αγορά
SKU: R9D18A Κατηγορία:
Χαρακτηριστικά
Περιγραφή προϊόντος ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Κατασκευαστής HPE
Μοντέλο R9D18A
Σειρά προϊόντων HPE
Τύπος SFP MODULE
Ταχύτητα δεδομένων 10Gbps
Πρωτόκολλα διασύνδεσης 10GBase-SR
Τύπος επικοινωνίας Multi-mode
Θύρες 1 x 10GBase-SR Network
Μήκος κυμάτων 850nm
Επιπλέον χαρακτηριστικά Multi-mode Fiber Optic up to 300 meters
Διαστάσεις 1.3 x 1.5 x 5.6 cm
EAN

190017566955

Εγγύηση

Lifetime HP/ Exchange Next Day

Κατασκευαστής

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.