D-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

86,26

86,26

Προσθήκη
Γρήγορη Αγορά
SKU: DEM-310GT Κατηγορία:

Το DEM-310GT είναι ένα υψηλής απόδοσης 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Υποστηρίζοντας full duplex, Gigabit ταχύτητες σε multimode/Singlemode fiber για αποστάσεις μέχρι 550m/550m/10km σε 62.5µm/50µm/9µm αντίστοιχα.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά – D-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

  • 1000BASE-LX θύρα (IEEE 802.3z πρότυπο)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • Υποστηρίζει 802.3x flow control
  • Fiber type: 9um single-mode fiber μέχρι 10 km
  • Wave length: 1310nm
  • Power support: 3.3V
  • Power budget: 10.5dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product συμβατό με EN 60825-1
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI
Χαρακτηριστικά
ΤύποςTransceiver
Περιγραφή προϊόντοςD-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
Σειρά προϊόντωνDEM
ΚατασκευαστήςD-LINK
ΜοντέλοDEM-310GT
Τροφοδοσία3.3V
Ταχύτητα δεδομένωνArray
EAN

790069248146

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.