TP-LINK JetStream L2+ managed switch TL-SG3210, 8-Port Gigabit, Ver. 3.0

134,50 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

134,50 

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες

Προσθήκη
Γρήγορη Αγορά
SKU: TL-SG3210 Κατηγορία:

Το JetStream L2+ managed switch της TP-LINK είναι η ιδανική επιλογή για να επεκτείνετε τις θύρες δικτύου Gigabit, σε μικρά ή μεγάλα επαγγελματικά δίκτυα, με 8 θύρες RJ45 με ταχύτητα 10/100/1000Mbps.
Παρέχει ένα ολοκληρωμένο σύνολο λειτουργιών όπως enterprise-level QoS, χρήσιμες στρατηγικές ασφαλείας και layer 2 management λειτουργία. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένος με 2 SFP gigabit θύρες που προσθέτουν περισσότερη ευελιξία στο δίκτυο σας.
Μέσω της πλατφόρμας Network Defined Networking (SDN) της Omada, ενσωματώνει συσκευές δικτύου, συμπεριλαμβανομένων access points, switches και gateways, παρέχοντας σας 100% κεντρική διαχείριση cloud.

  • 8x Θύρες gigabit RJ45 παρέχουν συνδέσεις υψηλής ταχύτητας
  • 2x Θύρες SFP gigabit
  • Ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada SDN
  • Τοποθέτηση σε rack
  • IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication που σας παρέχουν ισχυρές στρατηγικές ασφαλείας
  • L2/L3/L4 QoS και IGMP snooping βελτιστοποιούν την εφαρμογή φωνής και βίντεο
  • Οι λειτουργίες διαχείρισης WEB/CLI, SNMP, RMON προσφέρουν άφθονα χαρακτηριστικά διαχείρισης
Βάρος 2,199 kg
EAN

6935364006396

Εγγύηση

1188 μήνες

Κατασκευαστής

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

  • Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Interface: 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2x 1000Mbps SFP Slots, 1 Console Port
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Fan Quantity: Fanless
  • Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz
  • Power Consumption: Maximum: 10.7W (220V/50Hz)
  • Dimensions (WxDxH): 294 x 200 x 44 mm
  • Bandwidth/Backplane: 20Gbps
  • Packet Forwarding Rate: 14.9Mpps
  • MAC Address Table: 8k
  • Packet Buffer Memory: 4Mb
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes
  • System Requirements: Microsoft Windows 8, 7,Vista, XP or MAC OS, NetWare, UNIX or Linux

Περιεχόμενα Συσκευασίας

  • JetStream switch
  • Power cord
  • Installation guide
  • Rackmount kit
  • Rubber feet

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.